Prodej 4+1+lodžie, ul. J. Kubelíka, Most

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 4+1 a celkové rozloze 85m2, v osobním vlastnictví v ulici Jana Kubelíka. K bytu náleží zasklená lodžie a dvě velice prostorné komory situované přímo v bytě.

Bytová jednotka se nachází ve velmi udržovaném, čistém a revitalizovaném domě (zateplení, plastová okna, nové výtahy). Obyvatelé domu jsou slušní. V domě nainstalovaný bezpečnostní kamerový systém. Dům se je situovaný do obydlené části města, nedaleko parku Šibeník. V docházkové vzdálenosti od domu škola, školka, supermarket, knihovna, restaurace. Dostatek parků a zeleně. Ulice není na hlavní třídě a vzhledem k tomu, že se bytová jednotka nachází v šestém patře není do bytu slyšet prakticky žádný hluk z ulice. Přímo v domě se nachází také večerka a kadeřnictví. Parkování bez problému před domem.

Výhled z bytu je na obě strany domu – zasklená lodžie, obývací pokoj, hlavní ložnice a kuchyně směřují na jih, což dodává dostatek světla v průběhu celého dne. Zbývající dva pokoje jsou situovány na sever. Samotná bytová jednotka se prodává v původním stavu, kupec má tedy možnost si byt předělat k obrazu svému. Přímo v bytě se nachází také dvě velice prostorné komory.

Energetická náročnost budovy: tř. B – Velmi Úsporná

Vzhledem k velikosti bytu je nemovitost vhodná pro rodinu s dětmi. Klidný vchod, dům a stejně tak i lokalita. Unikátní příležitost, velice doporučujeme. V případě zájmu volejte makléři.

Cena: 930.000Kč vč. provize a právních služeb

KONTAKT

Pavel Dočekal

T: 775 107 329

E: vas-domov@post.cz