Prodej Komerční budovy/domu, 732m2, Lom u Mostu

Exkluzivně zprostředkujeme prodej komerční nemovitosti v klidné obci Lom, nedaleko Litvínova. Jedná se o opravdu zajímavou nemovitost o celkové rozloze půdorysu 734m2, dvou podlažích, sklepu a podkroví.

V rámci nemovitosti naleznete zavedenou hospodu, vč. sociálního zázemí, částečně zastřešenou terasu, dále pak dílnu, několik skladů, velice prostornou autodílnu se samostatnými vraty, dvě menší kanceláře, čtyři byty (1x 1+1 se sociálním zařízením a plastovými okny, 1x 1+1 s toaletou a sprchou přes chodbu, 1x pokoj se sprchovým koutem a 1x 3+1 s kompletním sociálním zázemím).

Telefonní linka, 8x kamera, elektrika 230/380, přívod plynu, septik, kotelna s podavačem – pevná paliva, vyvložkované dva komíny (jeden komín vede do krovek, druhý je od kotle), ústřední topení, snížení stropu v chodbě v přízemí a na toaletách v přízemí, nová fasáda vč. zateplení části budovy, nová plastová okna v části budovy.

Obec v blízké vzdálenosti do měst jako Most, Litvínov, Osek, Duchcov apod. Nemovitost se nachází v klidné obci, ve které sídlí několik společností a vzhledem k velikosti a dispozičnímu aspektu je vhodná jak pro sídlo společnosti, tak pro zkombinování sídla společnosti a bydlení.

Nutno vidět. Více informací u makléře.

  • Informace o ceně na dotaz (k jednání)

KONTAKT

Pavel Dočekal

T: 775 107 329

E: vas-domov@post.cz