Prodej 3+1+balkon, ul. J. Kubelíka, Most

V přímém zastoupení vlastníka exkluzivně nabízíme prodej bytové jednotky 3+1 s balkonem a dvěmi komorami a celkové velikosti 54.6m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře domu.

 

Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí v roce 2019 kdy byly položené nové podlahové krytiny (obývací pokoj, kuchyně a chodba kvalitní PVC, pokoje koberce), nová kuchyňská linka, vč. baterie, dřezu, odpadu vody, mj. byla do linky vestavěna myčka, lednice je oddělena. Celý byt byl vymalován, v jedné místnosti částečně tapetováno. Stropy jsou kompletně pokryté vkusnými stropnicemi. Dále byly namontované nové světla. Nové, zašupovací dveře. Koupelna a WC byly kompletně vyčištěny, v koupelně je namontovaná nová baterie, položena nová podlahová krytina.

 

Lokalita je velice dobře sociálně obsloužena. V domě se nachází dvě večerky, nedaleko několik restaurací, zastávky MHD, park Šibeník, škola, školka a docházková vzdálenost do supermarketu nebo na nádraží. Parkování před domem, nicméně v docházkové vzdálenosti se nachází hlídané parkoviště nebo garáže. Jedná se o velice klidný, čistý a udržovaný dům, který prošel kompletní revitalizací (zateplení, plastová okna, vchodové dveře). V domě je nainstalovaný bezpečnostní kamerový systém a v současné době probíhá také rekonstrukce výtahu.

 

Celý byt je velice světlý, okna na obě strany domu, působí velice útulným dojmem, vhodný jak pro rodinu tak pro pár. Byt je připraven k okamžitému obývaní, případně je velice vhodný také jako investice, jelikož byl současným vlastníkem uveden do velice kvalitního a vkusného stavu. Doporučujeme.


Energetická náročnost budovy: třída B – Velmi úsporná.

 

Na nemovitosti nevázne žádný hypoteční úvěr, zástava nebo věcné břemeno.

KONTAKT

Pavel Dočekal

T: 775 107 329

E: vas-domov@post.cz