Prodej bytu 3+1 - 55m2, Jana Kubelíka, Most

Nemovitost je rezervovaná jiným zájemcem na základě rezervační smlouvy a již není možné prodat jinému zájemci.

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 a celkové velikosti 54.6m2 po částečné rekonstrukci. Bytová jednotka je v osobním vlastnictví.

Po příchodu do bytu se nacházíte v předsíni. Po levé straně se nachází toaleta s koupelnou, po pravé straně pokoj s výhledem do parku. Na konci chodby je po pravé straně další pokoj, v současné době využívaný jako ložnice, ze které je taktéž výhled do parku. Součástí ložnice je vchod do menší komory, využívané jako šatna. Pokud se z chodby vydáte doleva, ocitnete se v prostorném obývacím pokoji ze kterého je dále vchod do kuchyně (pro detailnější představu dispozice bytu jsme přiložili plánek bytu do galerie).

Koupelna s toaletou v sádrokartonu, obloženo keramickými obklady. Kuchyně taktéž v sádrokartonu. V ostatních místnostech nové omítky a štuky. Podlaha kvalitní PVC.

Bytová jednotka se nachází v panelovém domě, který v posledních letech prošel rekonstrukcí a to sice zateplením a montáží plastových oken a instalací kamerového systému, který zajišťuje dostatek bezpečí obyvatelům domu. Dům je udržovaný, čistý a obývaný slušnými nájemníky. Okolí domu je klidná, obytná část obce nedaleko centra města. Zastávky MHD, večerka, škola, školka, knihovna, restaurace v docházkové vzdálenosti.

K bytu náleží komora umístěna v chodbě domu.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat uvedeného makléře.

En. nár. bydovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná (uvedeno dočasně)

Cena: 899.000Kč vč. provize a právních služeb

KONTAKT

Pavel Dočekal
T: 775107329
E: vas-domov@post.cz