Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu!

Konzultace

Chcete koupit, prodat, pronajmout?

Pokoušeli jste Vaši nemovitost prodat sami, ale v průběhu obchodu vznikly komplikace?

Našim klientům dokážeme poradit, jak nemovitost co nejlépe prodat, pronajmout, nebo koupit. Díky naší nezávislosti a komplexnosti Vám dokážeme poradit se vším, co se týká nemovitostí a jejich správy.Chcete investovat do nemovitosti za účelem pronájmu a chcete mít jistotu, že nemovitost koupíte a následně pronajmete za správnou cenu? 

Náš tým zkušených makléřů a lidí z oboru finančního poradenství Vám zpracuje finanční mapu nákladovosti a ziskovosti nemovitosti, vybere Vám nemovitost, kterou hledáte a následně Vám pomůžeme s nalezením spolehlivého nájemníka.

Pokud chcete koupit např. byt/y, následně pronajmout a vydělávat z pronájmů, neváhejte se na nás obrátit. Doporučujeme pouze nemovitosti z oblastí, které dobře známe. Navíc Vám dokážeme poskytnout službu v podobě správy nemovitosti, ve které se o Vaši nemovitost postaráme a Vy tak nemusíte mít s Vaší investicí žádné starosti.

 

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře který naleznete níže. Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Odesláním zprávy jakoukoliv formou potvrzujete, že jste se seznámil/a se zpracováním osobních údajů ze strany společnosti Váš Domov, s.r.o. Zásady zpracování osobních údajů naleznete v menu, v sekci Partneři.

Máte dotazy?