Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu!

více informací

O nás

Soustředíme se na komplexní servis v oblasti nemovitostí. Zajistíme Vám vše co se týká prodeje, nebo pronájmu nemovitosti, financování, pojištění, dále také zajišťujeme úklid domácností a správu nemovitosti. Přes naše partnery dokážeme zajistit také rekonstrukci nemovitosti.

??

Jsme spolehlivý partner v oblasti realit, financování, pojištění, úklidu a správy nemovitostí.

??

S Vaší nemovitostí nemáte žádné starosti. Vše potřebné zajistíme my, přesně podle Vašich požadavků.

??

Profesionalita, spolehlivost, vstřícnost

Společnost Váš Domov s.r.o. v této podobě vznikla v roce 2016, nicméně jednatelé Pavel Dočekal a Radim Justin se v realitním odvětví pohybovali již více jak tři roky.

Oba jednatelé, se v průběhu své praxe ve finančním poradenství a finančním oboru setkali s mnoha realitními makléři, kterým zprostředkovávali financování a pojištění nemovitostí pro jejich klienty. Po několika obchodech zprostředkovaných do různých konkurenčních realitních kanceláří se jednatel Pavel Dočekal rozhodl, že může zprostředkovávat reality přímo svým jménem a stal se tak nezávislým realitním konzultantem jak pro své stávající, tak nové klienty a stál u řady obchodů jako makléř, nebo jako poradce. V dalších letech prošel úvěrovou certifikací u společnosti Gepard Finance a také makléřskou certifikací na BIVŠ v Praze.

Druhý jednatel, Radim Justin, mezi tím sbíral zkušenosti jako konzultant. Jeho práce spočívala v komunikaci s klienty, zjištění jejich potřeb a požadavků a jejich následného naplnění. Nápad na založení společnosti s ručeným omezením přišel z jeho strany po získání  dalších zkušeností v oblasti financování a pojištění, dále také klientské péče, marketingu a propagace nemovitostí. V průběhu let zajistil několik partnerů a to např. z oborů jako stavebnictví, úklidu a energií.

Oba jednatelé pochází z Mostu, nicméně Radim Justin se z pracovních důvodů přestěhoval do Prahy, aby mohl dostatečně a kvalitně zajistit rostoucí poptávku právě z hlavního města. Tímto krokem se společnost rozrostla o další město, což nám zvětšilo pole působnosti a v současné době má naše společnost klientelu v Mostě, Litvínově, Chomutově, Lounech, Praze, Mladé Boleslavi a dalších městech.

Ohlasy našich zákazníků

Hodnocení makléře Pavla Dočekala: Děkuji za Váš přístup a také za jednání, které jste v průběhu celého obchodu měl. Díky tomu jsem pochopila vše, co jste mi ke koupi bytu říkal. Vámi připravené návrhy financování od více bank mi daly možnost si vybrat tu nejlepší.

paní Aneta R., Most

Hodnocení úklidu: Když jsem Vám poskytl svůj byt ke zprostředkování pronájmu, nečekal jsem že mi nabídnete možnost úklidu bytu a vše a připravíte tak, aby se nový nájemník mohl rovnou nastěhovat. Děkuji.

pan Roman D., Most

Hodnocení makléře Radima Justina: Je vidět, že Vás to baví a snažíte se být perspektivní, užitečný a férový v zájmu všech stran. Také se mi líbí, že jste rád za připomínky.

paní Karla N., Praha

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat některým z těchto způsobů. Vaše údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi. Odesláním zprávy jakoukoliv formou potvrzujete, že jste se seznámil/a se zpracováním osobních údajů ze strany společnosti Váš Domov, s.r.o. Zásady zpracování osobních údajů naleznete v menu, v sekci Partneři.

skype icon
připravujeme

home icon
Sídlo společnosti
Váš Domov s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00 Praha 3
IČ: 05430984