Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu!

PRODÁNO: RODINNÝ DŮM 6+2

Most - Zahražany

Dovolujeme si Vám nabídnout exkluzivní prodej třípodlažního rodinného domu v klidné a velice žádané lokalitě města Mostu - na Zahražanech.

V prvním podlaží se nachází dvě samostatné, uzamykatelné garáže, dva prostorné sklepy a prádelna. Druhé a třetí nadzemní podlaží jsou samostatné bytové jednotky o dispozici 3+1. Každá bytová jednotka má vlastní kuchyň, koupelnu, toaletu, dva pokoje a ložnici. V domě se také nachází půda, kde je možné provést vestavbu.

Rodinný dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2015 - nová plastová pěti komorová okna, v třetím podlaží nové rozvody el. energie. Dům má vlastní výměník tepla (možnost vytápění po celý rok). Střecha je sedlová, tašková.

K domu nenáleží zahrada, nicméně současní majitelé mají od města za nízký roční poplatek pronajatý pozemek před domem. Také je možnost budoucího odkoupení pozemku za domem (cca 100m2)

V blízkosti domu se nachází autobusové zastávky (11, 17, 20), supermarket Billa, večerka, škola, školka, jezero Matylda, hrad Hněvín.

Energetická třída G - uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií.

Vzhledem ke dvěma bytovým jednotkám a velice žádané lokalitě lze dům koupit také jako investici za účelem pronájmu bytových jednotek.

Pro více informací kontaktujte makléře. Další fotky naleznete na webu společnosti.

Možnost zajištění výhodného financování a následného pojištění nemovitosti naším specialistou.

CENA: 2.350.000,-

 

Fotogalerie

Máte dotazy?